36.002.80 - ROLL UP 85 - Aluminium roll up banner
23,63 € +DDV
| Stock |
2.921 |
Basic information
| Code | 36.002.80 |
| Model | ROLL UP 85 |
| Description | Aluminum banner with “pull-up” mechanism (without panel for printing), packed in protective bag |
| Color | Silver |
| Dimension | 85 x 200cm |
| Package | 6/1 |
| Net weight | 1.92 kg |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Print type | Digital printing |
| Bar code | 8606010016257 |
Print information
Logistic info
| Pieces per carton | 6 pieces |
| Carton dimensions dimenzije | 0.91 x 0.3 x 0.22 m |
| Carton gross weight | 12.64 kg |
| Carton volume | 0.06 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761699900000 |
Related products
close
close

